E-Ticaret ile Yükselin!

Profesyonel E-Ticaret Konseptler ile Fark Yaratın!

Güçlü altyapısı, özgün tasarımları ve müşteri memnuniyeti ile üst düzey e-ticaret yazılımları.

 İlk e-ticaret sitesine özel %40 İndirim! 

 Anahtar Teslim Profesyonel E-ticaret çözümü 

 

En büyük e-ticaret sitelerinin kullandığı, Tükiye'nin en iyi e-ticaret alt yapısı ile zaman kaybetmeden başarıyı yakalayın.


Anahtar teslim
e-ticaret platformu

Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, tasarım, ödeme altyapıları ve diğer tüm yazılım özelliklerini e-ticaret paketlerimizde size bir bütün olarak sunuyoruz. E-ticaret süreçlerinde ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi sağlıyoruz.

Sürekli yenileri eklenen gelişmiş özelliklerimiz, kolay yönetim panelimiz ve güvenli yazılımımız ile işletmelere ve girişimcilere uçtan uca çözümler üretiyoruz.

Kolay kullanımlı
e-ticaret yönetim paneli

E-ticaret artık daha kolay, hızlı, ulaşılabilir ve güvenli! Tamamen yenilediğimiz e-ticaret yönetim panelimiz, internetten satış yaparken en büyük yardımcınız olacak.

Kullanıcılarının sahip olacağı onlarca yeni özellik, tasarımı sadeleştirilen kullanıcı arayüzü, güncellenen panel menüsü, %100 mobil kullanım, daha iyi performans, artırılmış güvenlik önlemleri... Yenilenmiş e-ticaret yönetim panelimizi hemen inceleyebilirsiniz.

Dükkanınız
7/24 satış yapsın

Sadece kendi mağazanız ve bulunduğunuz bölge ile sınırlı kalmayıp, e-ticaret ile milyonlarca müşteriye kapılarınızı açabilirsiniz.

Türkiye'de öncü bulut sunucu altyapımız sayesinde sizlere %99.9 erişilebilirlik oranı ile hizmet sunuyoruz. E-ticaret sitenizin kesintisiz online satışa devam etmesini sağlıyoruz.

Ödeme
altyapıları
Digiterya, Türkiye'deki tüm banka sanal POS altyapıları ile engtegredir. Müşterilerinizden ödeme almak için dilediğiniz banka ile çalışabilirsiniz. Ayrıca Iyzico, iPara, PayTR, Wirecard, Moka gibi pek çok alternatif ödeme sistemini kullanarak ödeme alabilirsiniz.

‘Anında sanal POS’ çözümü sayesinde tek tıkla kredi kartı ödeme altyapısını kurabilirsiniz. Havale ve EFT ile ödeme alabileceğiniz gibi kapıda ödeme sistemini devreye alabilirsiniz.

Özel indirimli
kargo anlaşmaları
Türkiye’nin önde gelen tüm kargo firmaları ile entegre olabilir, anında çalışmaya başlayabilirsiniz.

Anlaşmalı kargo firmalarının Digiterya altyapısını kullanan e-ticaret sitelerine sunduğu özel indirimli fiyatlardan faydalanarak, kargo maliyetinizi %60'a kadar azaltabilirsiniz.

Pazaryeri Entegrasyonları

Digiterya Yazılım Ajansı ile e-ticaret sitenizi pazaryerlerine hemen entegre edebilirsiniz. E-ticaret sitenizdeki ürünlerinizi otomatik olarak Trendyol, Hepsiburada ve N11’e aktarın, bir çok kanalı kullanarak satışlarınızı artırın.


E-Ticaret ve Pazaryeri Tek Panelde Kolay Kullanım

Güçlü altyapısı, özgün tasarımları ve müşteri memnuniyeti ile e-ticaret’de destekçiniz.

- Aradığınız Tüm Özellikler DİGİTERYA 'da -

Bootstrap 5 Tasarımlar

SEO Dostu Kodlama

HTML5 & CSS3

Profesyonel Grafikler

Özel Tasarım Sayfalar

Galeri Seçenekleri

Tüm Yazılımlara Uyumlu

Kurumsal Mail Seçenekleri

Sayfalarda Animasyonlar

Birinci Sınıf Destek ve Ücretsiz Güncellemeler

Hazırladığımız web sitelerinde kullandığımız içerik yönetim sistemleri ve tasarlanan şablonlar, site öğelerini gelen ziyaretçinin ekran çözünürlüğüne adapte edebilen, esnek bir yapıdadır. Bu sayede tüm mobil cihazlar ile yüzde yüz uyumluluk sağlanır.

Tabiki, oluşturduğumuz tüm web sitelerinde yönetim paneli sunmaktayız. Bu sayede sitenizi kendiniz dilediğinizce güncelleyebilir ve genişletebilirsiniz.

Web siteleri sınırsızca genişletilebilir yapıda olduklarından, geniş içeriğe sahip bir web sitesinde, web tasarımcı zamanının büyük bölümünü içeriğin yerleştirilmesi için harcar. Ayrıca, örneğin web sitenizde olmasını istediğiniz bazı nitelikler için size özel kodlar yazılması gerekebilir. Bu gibi nedenlerle web sitesi tasarımında, yapılacak projeyi görmeden ortalama bir fiyat bile vermek mümkün değildir. Web tasarımınız konusunda fiyat verebilmemiz için öncelikle ne türde bir çalışma istediğinizi öğrenmeli ve içeriğiniz hakkında fikir sahibi olmalıyız.

Tüm Web yazılımızlarımız Seo altyapısıyla tasarlanmaktadır. Oluşturacağımız web sitelerinde Seo Optimasyonlu bir şekilde sizlere sunmaktayız.

Evet. Sizin yerinize web hosting ve domain seçimi yaparak gerekli tescil işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz. Aylık ve birkaç yıllık şekilde yapılabilmektedir. Zamanı geldiğinde gerekli uzatma işlemlerini sizin yerinize de gerçekleştirebilmekteyiz.

Web tasarım sektöründe yer alan her yenilik ve değişikliği takip etmekteyiz. Projelerimizde çoğunlukla PHP, MYSQL, HTML5, CSS3 yazılım dillerini kullanmaktayız. Tasarım çalışmalarında çeşitli photoshop programları kullanıyoruz. Web sitelerin mobil uyumlu yani responsive olarak da üretmekteyiz.