BİLİŞİM DANIŞMANLIĞI

Gerekli analizleri yaparak öncelikle sizin için en uygun çözümü bir proje halinde size sunuyoruz.

"Hızla gelişmekte olan dijital medyanın avantajlarını nasıl kullanacağınız konusunda sizlere profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz."

 

İhtiyaçlarınızı belirleyip, gerekli analizleri yaparak öncelikle sizin için en uygun çözümü bir proje halinde size sunuyoruz. Sizin kendi departmanınız gibi davranıyor, sizin için düşünüyor ve sizin için size özel, projeler geliştiriyoruz.
Kurumsal IT Danışmanlık Hizmeti
Tüm server, network, donanım , yazılım ve bulut sorunlarına net ve uzun vadede çözümler sunarak işletmenizin sürekli kesintisiz ve maximum prfonmans ile çalışmanızı sağlar.

Kurumsal it destek ve servis hizmetlerimiz işetmenizdeki sistemsel sorunları sadece anlık çözüm üretip onarmakla kalmaz tüm sisteminizin ücretsiz altyapı analizini yaparak ileride olabilecek sorunları tespit eder ve bu doğrultuda işletmenizdeki tüm sistemin uzun yıllarca kesintisiz ve stabil perfonmansta çalışmasını sağlamak için gerçekleşmesi gereken it sistem revizyonunu size rapor halinde sunar, böylece işletmenizin uzun vadede sorunsuz çalışması için yapmanız gereken maddi yatırımı'da bilerek bu doğrultuda hedef ve planlarınızı oluşturabilirsiniz.

Kurumsal Yazılım Çözümleri
Sadece donanım ve bilgisayarlarınızın durumları hakkında it danışmanlık hizmeti vermez ayrıca tüm network çözümleri, Office yazılım çözümleri Windows Lisans çözümleri, Server Sistemleri çözümleri, Sunucu ailesi, File Server(Dosya Sunucusu) Hizmetleri, Yedekleme geri yükleme, altyapınızdaki (local sorunlar, şirketinizdeki sistemler arasındaki iletişim sorunları, sunucularınızın konfigürasyon ve perfonmans durumları, internet ve ağ bağlantı sorunlarınız v.b tüm IT sisteminizi kapsayan profesyonel ve uzun vadede çözümler üretiyoruz.

Kurumsal Donanım Çözümleri

Tüm bilgisayarlarınız ve şirketinizdeki Server sistemlerinizin donanım ihtiaçlarını ve teknik destek hizmeti vermekteyiz. Sunucularınızın Donanım ve Yazılım Konfigirasyonunu Sağlamaktadır, ayrıca donanım ve yedekparça ihtiyaçlarınızı sağlamaktayız. Şirket içerisinde kullanılan bilgisayarda oluşabilecek donanım ve yazılım problemlerini anlık çözümler üretmekteyiz. Yazılımsal sorunları anlık uzak bağlantılarla çözümler üretmekteiz. 

- Kurumsal Bilişim Danışmanlığı -

"Her işimiz bizim için ayrı değerdir. Her yeni iş, bizim için yeni bir heyecan demektir. Her yeni proje bizlerinde yeni alanları tanımamıza katkıda bulunur. Üstlendiğimiz her işte yepyeni dünyalar keşfederiz."

 

Bizimle İletişime Geçin!

0554 983 37 31