GOOGLE REKLAM
İşletmenizin internet reklamcılığı konusunda ihtiyaç duyduğu desteği sağlar. Özellikle Google reklam ajansı olarak bilinen Ads hizmetleri konusunda uzman olan ve en iyi dijital ajanslar arasında bulunan Digiterya, hedef kitlenize daha etkili bir şekilde ulaşmanızı amaçlar.

Güvenebileceğiniz bir ajans mı arıyorsunuz, sizi anlıyoruz.

Google Reklam Vermek Şimdi Çok Kolay
Kullanıcılar anahtar kelimelerinizden birini kullanarak Google’da arama yaptığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında görünür. Bu sayede ürününüz ve hizmetinizle ilgilenen hedef kitleye reklam yapmış olursunuz.

Çeşitli stratejileri içerisinde barındıran ve farklı pazarlama modelleri olan Google Ads, markaların daha fazla talep ve rağbet görmesini sağlamaktadır.

Google, bugün dünyada ve ülkemizde en çok kullanılan arama motorudur. İnsanlar herhangi bir ihtiyaçları, merakları, ilgileri olduğunda Google’da arama yaparak bilgi ve fikri sahibi olmaktadır. Google’ın bu inanılmaz potansiyelini işletmenizin hedefleri ile birleştirebilirsiniz. Nasıl mı? Elbette Google Reklamı vererek. İşletmenizi, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi anlatan kelimelerde sizi arayanların karşısına ön sıralarda çıkmanın birçok faydası vardır. İşletmenizin büyüme hedeflerini gerçekleştirme.. gibi.

Digiterya Yazılım Ajansı olarak 10 yıllık tecrübemizde birçok sektöre Google Reklam hizmeti verdik ve vermeye devam ediyoruz..

Geniş yelpazemiz sizlerin taleplerinizi anlamamızı sağlamaktadır. Google Reklam ile ilgili bilgi ve ortalama fiyat teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


İşinizi Google Reklam ile Büyütün
Google Ads reklamları, başarısını artırmak isteyen her işletme için en doğru çözümdür. İhtiyaçları olduğu an müşterilerinizin karşısına çıkın.

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin benzer büyük ölçekli rakipleriyle rekabet edebilecekleri etkili reklam mecrasıdır. Daha fazla müşteriye ulaşabilmek için online pazarlama kanalı olan bu sistem milyonlarca insana hızlı bir şekilde ulaşma imkanı vermektedir.

Google'da Üst Sırada Yerini Al!

Google Ads Reklamları, arama ağında reklam vermeye başlayarak ürün veya hizmetlerinizle alakalı bir arama yapıldığında arama sonuçlarında üst sıralarda yer alırsınız. Bu sayede hali hazırda ürün veya hizmetlerinize ihtiyaç duyan potansiyel müşterilerinizi web sitenize çekme fırsatı yakalarsınız.

En etkili reklam aracı Google Reklamları ile İlk Sayfada İlk Sıralara Çıkabilmeniz Mümkündür

Google İle Zirveye!

Google Adwords ile yeni müşteriler edinin, sitenize ziyaretçi çekin veya markanızın istediğiniz lokasyonda bilinirliğini arttırın.

Doğru kişilere, doğru yerde reklam gösterin. Üstelik sadece sitenizi ziyaret edenler için ödeme yapın.

Google Adwords Danışmanlığı ve Google Reklam Yönetimi ile hedefi doğrudan vurun! Optimum Bütçe, Yüksek Tıklanma ve Dönüşüm Oranı ile satışlarınızı arttırın!

- Digiterya ile Google'da ilk sırada yerini al! -

İşinizi bir sonraki seviyeye taşımak için ihtiyacınız olan tüm yetenek ve deneyime sahibiz.

 

Bizimle İletişime Geçin!

0554 983 37 31