Kurumsal Mail Yönetimi

Sunduğu kurumsal yönetim seçenekleri ve işletmeniz için ihtiyaç duyabileceğiniz üstün özelliklerle ayrıcalıklı e-posta deneyimini keşfedin.

Kurumsal Mail Yönetimi
Kurumsal e-posta servisi, e-posta trafiğinin sürekliliğinin büyük önem arz ettiği müşterilerimiz için ideal bir çözümdür.

Tamamen bulut üzerinde coğrafi yedekli alt yapı ile çalışmaktadır. Bu servisimiz; masaüstü yazılımları (Outlook,  POP/IMAP yazılımları) üzerinden ya da web ve akıllı telefonlar üzerinden rahatlıkla kullanılabilir.

Neden Kurumsal E-Posta?

E-posta günümüz iş dünyasında iletişimin en önemli araçlarından biridir. Kurumsal E-posta servisimiz bu konuda şirket çalışanlarının daha verimli çalışabilmesi, zaman kaybını önlemesi, istenmeyen e-postalarıdan koruyabilmesi, yedekli bir alt yapıya sahip olarak e-posta iletişiminde sürekliliği sağlaması açısından kurumsal firmalar için "olmazsa, olmaz" önemli bir servistir.

Nasıl Çalışır?

Hosting servisinizi bizden sağladığınız sürece sizlerin belirlemiş olduğunuz mailler aktif edilir ve e-postalarınız çalışmaya başlar!

Hizmeti aldıktan sonra kullanımına ilişkin teknik desteği bizden alabileceğiniz gibi bilgi bankasındaki dokümanları kullanarak da kurulumu kendiniz yapabilirsiniz. Teknik ekibimiz size entegrasyon noktasında 7 gün 24 saat destek vermektedir.
Benzersiz Kurumsal E-posta Özellikleri

Geçmişe yönelik kurumsal e-postalara erişiminizin ne kadar değerli olduğunun farkındayız.

Güvenli altyapı, kolay yönetim ve yüksek kapasite sunan benzersiz kurumsal mail özellikleriE-Posta Yönetimi, Yedekleme

E-postalarınız kontrolünü ve yönetimini güvenli bir şekilde sağlamaktayız. Şirketinizde mail kaybı olmaması için maillerin yedeklenmesi yapar, tüm sistemler üzerinde çalışmalar yaparak özel güvenlik önlemlerini ve aksiyonlarını alarak sizlere güvenli mail kullanımı sunmaktayız.Kurulum ve Taşıma Hizmeti

Kurumsal e-posta hizmetinizi aldığınızda, ilk kurulum ve entegrasyon işlemleri özel tahsis edilen destek ekibimiz tarafından gerçekleştirilir ve hizmetiniz kullanıma hazır bir şekilde teslim edilir. Eğer kurumsal e-posta hizmetiniz farklı bir sağlayıcıda bulunuyorsa, tüm taşıma işlemleri yine uzman destek ekibimiz tarafından titizlikle yürütülür ve kurumsal mail hizmetiniz size kullanıma hazır bir şekilde teslim edilir.- Kurumsal Mail Yönetimi -

İşinize Değer Katacak Üstün E-Posta Yönetimi

Standartların Üzerinde Kurumsal Mail Hizmeti ile Tanışın!

Sunduğu kurumsal yönetim seçenekleri ve işletmeniz için ihtiyaç duyabileceğiniz üstün özelliklerle ayrıcalıklı e-posta deneyimini keşfedin.

 

Bizimle İletişime Geçin!

0554 983 37 31